РАСПИСАНИЕ MOSCOW MASTERS 2019
• 8:00 – Doors open;
• 8:30 – 9:30 — Регистрация участников в зале (кроме освобожденных от квалификации);
• 9:35 – 9:45 — Церемония открытия;
• 10:00 – 12:00 — Игры квалификационного раунда;
• До 12:00 — Регистрация освобожденных от квалификации в зале;
• 12:00 – 12:45 — Перерыв;
• 12:45 – 15:15 — Игры в лигах;
• 15:15 – 15:30 — Награждение призеров лиг;
• 15:30 – 19:20 — Плей-офф;
• 19:25 – 19:40 — Награждение и раздача автографов;
• 20:00 – Doors close.
Регламент турнира https://yadi.sk/i/3gCzO_f7OmUw1Q
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Заявки на регистрацию направлять:
moscow.masters.2019@yandex.ru
или на гостевую http://www.board-hockey.ru/ru/main/guestbook/
или в любой мессенджер Алексею Кринову
• 8:00 – Doors open;
• 8:30 – 9:30 — Регистрация участников в зале (кроме освобожденных от квалификации);
• 9:35 – 9:45 — Церемония открытия;
• 10:00 – 12:00 — Игры квалификационного раунда;
• До 12:00 — Регистрация освобожденных от квалификации в зале;
• 12:00 – 12:45 — Перерыв;
• 12:45 – 15:15 — Игры в лигах;
• 15:15 – 15:30 — Награждение призеров лиг;
• 15:30 – 19:20 — Плей-офф;
• 19:25 – 19:40 — Награждение и раздача автографов;
• 20:00 – Doors close.
Регламент турнира https://yadi.sk/i/3gCzO_f7OmUw1Q
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Заявки на регистрацию направлять:
moscow.masters.2019@yandex.ru
или на гостевую http://www.board-hockey.ru/ru/main/guestbook/
или в любой мессенджер Алексею Кринову
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 4 |
Региональный множитель SWR | 0.8 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Adrese | г. Москва, Измайловское шоссе д. 71, корп. 2Б, конференц-зал "Москва" в корпусе "Бета" |
moscow.masters.2019@yandex.ru | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 04.03.2019 00:01 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 21.05.2019 23:59 |
Turnīra datums | 02.06.2019 |
Время начала | 10:00 |
Turnīra beigu datums | 02.06.2019 |
Dalībnieku | 43 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Noslēdzies | 1 | 02.06.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Лиги | Noslēdzies | 1 | 02.06.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
3 | Малый Трофей | Noslēdzies | 5 | 02.06.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
4 | Большой Трофей | Noslēdzies | 7 | 02.06.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Матч за 3 место | Noslēdzies | 5 | 02.06.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Moscow Masters 2019 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | Punkti PR | ||||
1 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 480 | 736 | |||
2 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 440 | 667 | |||
3 | Veniamin Gerasimov | Krievija | Maskava | 400 | 622 | |||
4 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | 390 | 582 | |||
5 | Dmitriy Sapozhnikov | Krievija | Saratova | 380 | 558 | |||
6 | Artem Blinov | Krievija | Sanktpēterburga | 370 | 545 | |||
7 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 360 | 525 | |||
8 | Nikita Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | 350 | 500 | |||
9 | Egor Zaytsev | Krievija | Čerepoveca | 340 | 479 | |||
10 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 330 | 459 | |||
11 | Alexander Okunev | Krievija | Sanktpēterburga | 320 | 447 | |||
12 | Vadim Matveev | Krievija | Sanktpēterburga | 310 | 443 | |||
13 | Roman Aganichev | Krievija | Ivanova | 300 | 438 | |||
14 | Victor Poberezhny | Krievija | Novosibirska | 290 | 429 | |||
15 | Semen Bitjukov | Krievija | Sanktpēterburga | 280 | 421 | |||
16 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 270 | 415 | |||
17 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | 260 | 408 | |||
18 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | 250 | 400 | |||
19 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 240 | 389 | |||
20 | Petr Mozhaev | Krievija | Maskava | 230 | 378 | |||
21 | Evgenii Soloviev | Krievija | Kļina | 220 | 366 | |||
22 | Vladimir Areshkin | Krievija | Kotel’niki | 210 | 357 | |||
23 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 200 | 348 | |||
24 | Sergey Kudinov | Krievija | Chernyakhovsk | 190 | 337 | |||
25 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 180 | 324 | |||
26 | Mihail Margolis | Izraēla | Бенидорм | 170 | 312 | |||
27 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | 160 | 300 | |||
28 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | 150 | 291 | |||
29 | Ilya Timofeev | Krievija | Jaroslavļa | 140 | 276 | |||
30 | Dmitriy Fateev | Krievija | Belgoroda | 130 | 255 | |||
31 | Sergey Nekrasov | Krievija | Maskava | 120 | 233 | |||
32 | Maksim Buchantsow | Krievija | Kotel’niki | 110 | 205 | |||
33 | Sergey Pugachev | Krievija | Zheleznodorozhnyy | 100 | 184 | |||
34 | Andrey Tikhomirov | Krievija | Sanktpēterburga | 90 | 173 | |||
35 | Yuriy Popov | Krievija | Maskava | 80 | 157 | |||
36 | Oleg Sokolov | Krievija | Maskava | 70 | 145 | |||
37 | Alexandr Dyomin | Krievija | Bataysk | 60 | 108 | |||
38 | Andrey Stolyarov | Krievija | Maskava | 50 | 70 | |||
39 | Anton Urakaev | Krievija | Maskava | 40 | 38 | |||
40 | Elena Okuneva | Krievija | Sanktpēterburga | 30 | 10 | |||
41 | Artemiy Ivanenko | Krievija | Kotel’niki | 20 | 8 | |||
42 | Vladimir Borisevich | Krievija | Maskava | 10 | 7 | |||
43 | Nikita Borisevich | Krievija | Maskava | 1 | 1 | |||
Малый Трофей | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | Punkti PR | ||||
1 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 480 | 483 | |||
2 | Semen Bitjukov | Krievija | Sanktpēterburga | 440 | 447 | |||
3 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 400 | 443 | |||
4 | Petr Mozhaev | Krievija | Maskava | 369 | 433 | |||
5 | Victor Poberezhny | Krievija | Novosibirska | 338 | 425 | |||
6 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 308 | 414 | |||
7 | Sergey Kudinov | Krievija | Chernyakhovsk | 277 | 400 | |||
8 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | 246 | 389 | |||
9 | Roman Aganichev | Krievija | Ivanova | 215 | 378 | |||
10 | Artem Budaev | Krievija | Sanktpēterburga | 185 | 363 | |||
11 | Alexandr Zhulyabin | Krievija | Noginska | 154 | 348 | |||
12 | Evgenii Soloviev | Krievija | Kļina | 123 | 332 | |||
13 | Vladimir Areshkin | Krievija | Kotel’niki | 92 | 313 | |||
14 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 62 | 305 | |||
15 | Mihail Margolis | Izraēla | Бенидорм | 31 | 297 | |||
16 | Elena Stoljarova | Krievija | Sanktpēterburga | 1 | 1 | |||