4-й этап чемпионата Эстонии пройдет в Доме новостей Эстонского теле-радио вещания ( Kreutzwaldi 14, Tallinn ).
Регистрация на месте закроется в 12.00. Старт в 12.15.
Взнос за участие 10 евро.
The 4th stage of the Estonian Championship will be held at the Estonian TV and Radio Broadcasting News House (Kreutzwaldi 14, Tallinn).
Pre-registration is required and will end on January 18th.
On-site registration will close at 12.00. Start at 12.15.
Participation fee of 10 euros.
Регистрация на месте закроется в 12.00. Старт в 12.15.
Взнос за участие 10 евро.
The 4th stage of the Estonian Championship will be held at the Estonian TV and Radio Broadcasting News House (Kreutzwaldi 14, Tallinn).
Pre-registration is required and will end on January 18th.
On-site registration will close at 12.00. Start at 12.15.
Participation fee of 10 euros.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 4 |
Региональный множитель SWR | 0.6 |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
Adrese | Kreuzwaldi 14, Tallinn |
saveljev@hot.ee | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 29.12.2018 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 18.01.2019 23:00 |
Turnīra datums | 20.01.2019 |
Время начала | 12:15 |
Turnīra beigu datums | 20.01.2019 |
Dalībnieku | 22 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Qualification | Noslēdzies | 1 | 20.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | PLAY OFF | Noslēdzies | 7 | 20.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
3 | Esiliiga | Noslēdzies | 1 | 20.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
4 | Esilliga + Qualification | Noslēdzies | 2 | 20.01.2019 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | 360 | 564 | |||
2 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | 330 | 514 | |||
3 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | 300 | 486 | |||
4 | Daniil Moshnin | Igaunija | Tallina | 284 | 450 | |||
5 | Tomi Uimonen | Somija | Vantā | 268 | 404 | |||
6 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | 253 | 358 | |||
7 | Timur Mihhaljov | Igaunija | Tallina | 237 | 302 | |||
8 | Daniil Landa | Igaunija | Tallina | 221 | 254 | |||
9 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | 205 | 228 | |||
10 | Sergei Sokolov | Igaunija | Tallina | 189 | 204 | |||
11 | Tatjana Suchkova | Igaunija | Tallina | 174 | 197 | |||
12 | Igor Zamiatin | Izraēla | H̱olon | 158 | 186 | |||
13 | Mark Kritski | Igaunija | Tallina | 142 | 168 | |||
14 | Patrik Kemppainen | Somija | Lohja | 126 | 141 | |||
15 | Aleksandr Bauer | Igaunija | Tallina | 111 | 106 | |||
16 | Andrei Suchkov | Igaunija | Tallina | 95 | 71 | |||
17 | Emil Uimonen | Somija | Vantā | 79 | 44 | |||
18 | Artur Tammemets | Igaunija | Tallina | 63 | 27 | |||
19 | Aleksei Romanov | Igaunija | Tallina | 47 | 16 | |||
20 | Jegor Suhhanov | Igaunija | Tallina | 32 | 13 | |||
21 | Dmitri Ossipenko | Igaunija | Kohtla-Jerve | 16 | 7 | |||
22 | Mihhail Romanov | Igaunija | Tallina | 1 | 1 | |||
Estonian Championship 2018/19 #4 | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | Punkti PR | ||||
1 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | 360 | 564 | |||
2 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | 330 | 514 | |||
3 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | 300 | 486 | |||
4 | Daniil Moshnin | Igaunija | Tallina | 284 | 450 | |||
5 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | 268 | 404 | |||
6 | Timur Mihhaljov | Igaunija | Tallina | 253 | 358 | |||
7 | Daniil Landa | Igaunija | Tallina | 237 | 302 | |||
8 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | 221 | 254 | |||
9 | Sergei Sokolov | Igaunija | Tallina | 205 | 228 | |||
10 | Tatjana Suchkova | Igaunija | Tallina | 189 | 204 | |||
11 | Mark Kritski | Igaunija | Tallina | 174 | 197 | |||
12 | Aleksandr Bauer | Igaunija | Tallina | 158 | 186 | |||
13 | Andrei Suchkov | Igaunija | Tallina | 142 | 168 | |||
14 | Artur Tammemets | Igaunija | Tallina | 126 | 141 | |||
15 | Aleksei Romanov | Igaunija | Tallina | 111 | 106 | |||
16 | Jegor Suhhanov | Igaunija | Tallina | 95 | 71 | |||
17 | Dmitri Ossipenko | Igaunija | Kohtla-Jerve | 79 | 44 | |||
18 | Mihhail Romanov | Igaunija | Tallina | 63 | 27 | |||
19 | Tomi Uimonen | Somija | Vantā | 47 | 16 | |||
20 | Igor Zamiatin | Izraēla | H̱olon | 32 | 13 | |||
21 | Patrik Kemppainen | Somija | Lohja | 16 | 7 | |||
22 | Emil Uimonen | Somija | Vantā | 1 | 1 | |||