Второй этап чемпионата Эстонии пройдет в Доме новостей Эстонского теле-радио вещания ((Kreutzwaldi 14, Tallinn).
Регистрация на месте закроется в 11.40. Старт в 12.00.
Взнос за участие 5 евро.
Регистрация на месте закроется в 11.40. Старт в 12.00.
Взнос за участие 5 евро.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 4 |
Региональный множитель SWR | 0.6 |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
Adrese | Kreutzwaldi 14, Tallinn |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 15.09.2018 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 05.10.2018 00:00 |
Turnīra datums | 07.10.2018 |
Turnīra beigu datums | 07.10.2018 |
Dalībnieku | 23 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Groups | Noslēdzies | 1 | 07.10.2018 12:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Play off | Noslēdzies | 7 | 07.10.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
3 | Esiliiga | Noslēdzies | 2 | 07.10.2018 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Очки SWR | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | 360 | 556 | |||
2 | Maria Saveljeva | Igaunija | Tallina | 330 | 509 | |||
3 | Leonards Mazūrs | Latvija | Rīga | 300 | 487 | |||
4 | Deniss Andrijashkin | Igaunija | Narva | 285 | 470 | |||
5 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | 270 | 458 | |||
6 | Aleksandr Metelitsa | Igaunija | Narva | 255 | 441 | |||
7 | Elēna Rācenāja | Latvija | Ventspils | 240 | 426 | |||
8 | Veronika Sachok | Igaunija | Tallina | 225 | 414 | |||
9 | Reinis Rihards Liepiņš | Latvija | Rīga | 210 | 400 | |||
10 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | 195 | 376 | |||
11 | Daniil Moshnin | Igaunija | Tallina | 180 | 343 | |||
12 | Egīls Belševics | Latvija | Rīga | 165 | 306 | |||
13 | Matīss Jakseboga | Latvija | Rīga | 150 | 271 | |||
14 | Timur Mihhaljov | Igaunija | Tallina | 135 | 240 | |||
15 | Mark Kritski | Igaunija | Tallina | 120 | 214 | |||
16 | Daniil Landa | Igaunija | Tallina | 105 | 187 | |||
17 | Konstantīns Domeniks Zabello | Latvija | Rīga | 90 | 143 | |||
18 | Tatjana Suchkova | Igaunija | Tallina | 75 | 112 | |||
19 | Vladimir Andriyashkin | Igaunija | Narva | 60 | 70 | |||
20 | Andrei Suchkov | Igaunija | Tallina | 45 | 35 | |||
21 | Jegor Suhhanov | Igaunija | Tallina | 30 | 22 | |||
22 | Urmas Meri | Igaunija | Tabasalu | 15 | 4 | |||
23 | Aleksei Fedotov | Igaunija | Narva | 1 | 1 | |||