Перший заліковий етап першого розіграшу Всеукраїнської настільно-хокейної Ліги
9.15. - Начало работы оргкомитета.
9.15. - 9.45. - Регистрация игроков и разминка.
10.00. - Блиц-турнир до забитой шайбы.
10.20.- Церемония открытия турнира.
10.30. - 12.30 - Квалификационный раунд.
12.30. - 12.45. - Кофе-брейк.
12.45. - 14.15. - Игры в высшей и первой лигах.
14.30. - Награждение игроков первой лиги.
14.45. - 17.00. - Плей-офф.
17.00. - Церемония награждения призеров турнира.
9.15. - Начало работы оргкомитета.
9.15. - 9.45. - Регистрация игроков и разминка.
10.00. - Блиц-турнир до забитой шайбы.
10.20.- Церемония открытия турнира.
10.30. - 12.30 - Квалификационный раунд.
12.30. - 12.45. - Кофе-брейк.
12.45. - 14.15. - Игры в высшей и первой лигах.
14.30. - Награждение игроков первой лиги.
14.45. - 17.00. - Плей-офф.
17.00. - Церемония награждения призеров турнира.
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Ukraina |
Pilsēta | Kijeva |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 05.11.2017 22:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 12.11.2017 09:00 |
Turnīra datums | 12.11.2017 |
Turnīra beigu datums | 12.11.2017 |
Dalībnieku | 17 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Noslēdzies | 1 | 12.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | Высшая лига | Noslēdzies | 2 | 12.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
3 | Первая лига | Noslēdzies | 2 | 12.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 12.11.2017 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Evgeniy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | |||
2 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | |||
3 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kijeva | |||
4 | Dmytro Marmaliuk | Ukraina | Kirovohrada | |||
5 | Roman Ignatenko | Ukraina | Mariupol | |||
6 | Hanna Ivantsova | Ukraina | Kijeva | |||
7 | Yurii Shapovalenko | Ukraina | Kijeva | |||
8 | Dmytro Donets | Izraēla | ||||
9 | Vitaliy Kutsuruk | Ukraina | Kijeva | |||
10 | Yevhen Rykun | Ukraina | Kijeva | |||
11 | Ruslan Kobchuk | Ukraina | Kijeva | |||
12 | Bogdan Katsarov | Ukraina | Kijeva | |||
13 | Goryanskiy Yan | Ukraina | Kijeva | |||
14 | Maxim Karpus | Ukraina | Kijeva | |||
15 | Andryi Chalovskiy | Ukraina | Kirovohrada | |||
16 | Viktor Levdansky | Ukraina | Kijeva | |||
17 | Sonya Sokirskaya | Ukraina | Kijeva | |||