Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Maskava |
Adrese | пр. Мира 101 В, стр.3, спорткомплекс "Мир" |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 20.02.2017 06:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 04.03.2017 11:00 |
Turnīra datums | 05.03.2017 |
Turnīra beigu datums | 05.03.2017 |
Dalībnieku | 42 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Квалификация | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Высшая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Первая лига | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Grigoriy Dubinin | Krievija | Tula | 30 | |||
2 | Arseniy Stolyarov | Krievija | Maskava | 27 | |||
3 | Alexander Galkin | Krievija | Volgograda | 25 | |||
4 | Stepan Korotkiy | Krievija | Maskava | 23 | |||
5 | Yuriy Prostakov | Krievija | Ļuberci | 21 | |||
6 | Dmitriy Petrov | Krievija | Maskava | 20 | |||
7 | Vladimir Goncharov | Krievija | Maskava | 19 | |||
8 | Sergey Patekhin | Krievija | Kursk | 18 | |||
9 | Alexey Baranov | Krievija | Maskava | 17 | |||
10 | Viacheslav Patekhin | Krievija | Kursk | 16 | |||
11 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | 15 | |||
12 | Egor Stepanov | Krievija | Novosibirska | 14 | |||
13 | Jevgeny Tsupko | Izraēla | 13 | ||||
14 | Alexandr Zaytsev | Krievija | Maskava | 12 | |||
15 | Sergey Korotkiy | Krievija | Maskava | 11 | |||
16 | Gleb Vasiliev | Krievija | Maskava | 10 | |||
17 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | 9 | |||
18 | Vladimir Areshkin | Krievija | Kotel’niki | 8 | |||
19 | Andrey Ponomarev | Krievija | Maskava | 7 | |||
20 | Yaroslav Mikryukov | Krievija | Kotel’niki | 6 | |||
21 | Konstantin Avdeev | Krievija | Novosibirska | 5 | |||
22 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | 4 | |||
23 | Vyacheslav Kelin | Krievija | Habarovska | 3 | |||
24 | Petr Mozhaev | Krievija | Maskava | 2 | |||
25 | Eva Ozerova | Krievija | Čerepoveca | 1 | |||
26 | Kirill Vasilev | Krievija | Maskava | 1 | |||
27 | Yuriy Verbitskiy | Krievija | Волгоград / Москва | 1 | |||
28 | Dmitriy Shumilin | Krievija | Maskava | 1 | |||
29 | Alexey Krinov | Kazahstāna | Šimkenta | 1 | |||
30 | Evgenii Soloviev | Krievija | Kļina | 1 | |||
31 | Ilya Timofeev | Krievija | Jaroslavļa | 1 | |||
32 | Sergey Nekrasov | Krievija | Maskava | 1 | |||
33 | Anton Urakaev | Krievija | Maskava | 1 | |||
34 | Denis Nekrasov | Krievija | Maskava | 1 | |||
35 | Andrey Stolyarov | Krievija | Maskava | 1 | |||
36 | Andrey Filyushin | Krievija | Kotel’niki | 1 | |||
37 | valeriy ignatyev | Krievija | Maskava | 1 | |||
38 | Vladimir Orlov | Krievija | Maskava | 1 | |||
39 | Andrei Ivanov | Krievija | Čeboksari | 1 | |||
40 | Andrey Borisov | Krievija | Maskava | 1 | |||
41 | Aleksei Orlov | Krievija | Maskava | 1 | |||
42 | Aleksandr Dvinyaninov | Krievija | Maskava | 1 | |||