Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Latvija |
Pilsēta | Burtnieki |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 25.03.2017 10:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 25.03.2017 10:00 |
Turnīra datums | 25.03.2017 |
Turnīra beigu datums | 16.09.2017 |
Dalībnieku | 47 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Grupas | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | 1.līga | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2.līga | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
3 | Play-off - 1.līga | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки | |
Play-off - 1/2 līga | Noslēdzies | 5 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sandis Kristaps Lagzdiņš | Latvija | Rīga | |||
2 | Edgars Caics | Latvija | Rīga | |||
3 | Gints Lasmanis | Latvija | Skrunda | |||
4 | Valts Smagars | Latvija | Rīga | |||
5 | Elvijs Siliņš | Latvija | Ventspils | |||
6 | Jevgēnijs Zaharovs | Latvija | Rīga | |||
7 | Edgars Saulītis | Latvija | Inčukalns | |||
8 | Raivis "The Cobra" Miglinieks | Latvija | Rīga | |||
9 | Artjoms Zaharovs | Latvija | Skrunda | |||
10 | Edgars Mucenieks | Latvija | Skrunda | |||
11 | Edžus Kaņeps | Latvija | Rīga | |||
12 | Alvis Siliņš | Latvija | Ventspils | |||
13 | Rainers Kalniņš | Latvija | Inčukalns | |||
14 | Sergejs Mihejevs | Latvija | Rīga | |||
15 | Eliāns Ēdelis | Latvija | Ventspils | |||
16 | Sandis Kalniņš | Latvija | Inčukalns | |||
17 | Egīls Belševics | Latvija | Rīga | |||
18 | Guntis Ernšteins | Latvija | Ventspils | |||
19 | Elēna Rācenāja | Latvija | Ventspils | |||
20 | Roberts Suharevs Jr. | Latvija | Inčukalns | |||
21 | Eduards Paķis | Latvija | Saulkrasti | |||
22 | Aleksandrs Žernovojs | Latvija | Ventspils | |||
23 | Romans Faļkenšteins | Latvija | Rīga | |||
24 | Emīls Krasts | Latvija | Valmiera | |||
25 | Elvis Arhinovičs | Latvija | Ventspils | |||
26 | Reinis Rihards Liepiņš | Latvija | Rīga | |||
27 | Sandis Krasts | Latvija | Valmiera | |||
28 | Hugo Brengulis | Latvija | Inčukalns | |||
29 | Haralds Janvars | Latvija | Ventspils | |||
30 | Rolands Riekstiņš | Latvija | Burtnieki (Valmiera district) | |||
31 | Kaspars Viļums | Latvija | Rīga | |||
32 | Ralfs Paeglis | Latvija | Inčukalns | |||
33 | Rinalds Siņicins | Latvija | Inčukalns | |||
34 | Kristaps Riekstiņš | Latvija | Burtnieki | |||
35 | Intars Garančs | Latvija | Inčukalns | |||
36 | Intars Žubeckis | Latvija | Rīga | |||
37 | Mārīte Stūrmane | Latvija | Stūniši | |||
38 | Alberts Bērtiņš | Latvija | Rīga | |||
39 | Mārcis Radelis | Latvija | Ventspils | |||
40 | Martins Gabrielis | Latvija | Rīga | |||
41 | Toms Stūrmanis | Latvija | Stūniši | |||
42 | Sergejs Bezenkovs | Latvija | Rīga | |||
43 | Toms Baumanis | Latvija | Inčukalns | |||
44 | Andrejs Farafonovs | Latvija | Rīga | |||
45 | Rihards Hoņavko | Latvija | Inčukalns | |||
46 | Edvards Drozds | Latvija | Inčukalns | |||
47 | Aigars Romals | Latvija | Inčukalns | |||