Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Igaunija |
Pilsēta | Tallina |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 23.02.2016 00:00 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 10.06.2016 23:59 |
Turnīra datums | 17.06.2016 |
Turnīra beigu datums | 18.06.2016 |
Dalībnieku | 48 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Qualification | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Division 1 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
Division 2 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
Division 3 | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | ||
3 | Play-off | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | ||||
---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Titov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
2 | Anders Ekestubbe | Zviedrija | Gēteborga | |||
3 | Lars Henriksson | Zviedrija | Piteå | |||
4 | Stanislav Lutay | Krievija | Tula | |||
5 | Joakim Lundin | Zviedrija | Erebrū | |||
6 | Finn Fries | Zviedrija | Lunda | |||
7 | Rickard Sjöstedt | Zviedrija | Malme | |||
8 | Yngve Aasheim | Norvēģija | Tronheima | |||
9 | Dmitry Belavin | Krievija | Sanktpēterburga | |||
10 | Sergejs Mihejevs | Latvija | Rīga | |||
11 | Igor Saveljev | Igaunija | Tallina | |||
12 | Jari Sahlgren | Somija | Oulu | |||
13 | Milos Sevr | Čehija | Turnov | |||
14 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | |||
15 | Daniel Matysek | Čehija | Prāga | |||
16 | Arnis Vītols | Latvija | Skrunda | |||
17 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | |||
18 | Alexey Chernov | Krievija | Sanktpēterburga | |||
19 | Alen Shekarev | Igaunija | Tallina | |||
20 | Espen Moe | Norvēģija | Tronheima | |||
21 | Pavel Plesak | Čehija | Plzeņa | |||
22 | Juri Artamonov | Igaunija | Tallina | |||
23 | Bjarne Axelsen | Dānija | Bronderslev | |||
24 | Simon Thomas | Īrija | Lyon | |||
25 | Audrius Pleikys | Lietuva | Viļņa | |||
26 | Vaclav Pikl | Čehija | Plzeņa | |||
27 | Kimmo Eriksson | Somija | Turku | |||
28 | Petteri Sevon | Somija | Vantā | |||
29 | Guntis Ernšteins | Latvija | Ventspils | |||
30 | Sergei Sokolov | Igaunija | Tallina | |||
31 | Sandis Kalniņš | Latvija | Inčukalns | |||
32 | Jouni Tikkanen | Somija | Helsinki | |||
33 | Vafa Hamdamov | Igaunija | Tallina | |||
34 | Michael Toft Nielsen | Dānija | Olborga | |||
35 | Vladimir Voronov | Lietuva | Viļņa | |||
36 | Ralph Pommerenke | Vācija | Frankfurte pie Mainas | |||
37 | Andrei Kniaziuk | Baltkrievija | Novopolocka | |||
38 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | |||
39 | Thomas Haussknecht | Vācija | Berlīne | |||
40 | Andrei Akinfin | Baltkrievija | Minska | |||
41 | Frank Bruneske | Vācija | Wilhelmshaven | |||
42 | Siarhei Vazhnik | Baltkrievija | Minska | |||
43 | Oyvind Aasheim | Norvēģija | Tronheima | |||
44 | Thony Restel | Vācija | Hagen | |||
45 | Valeriy Matantsev | Ukraina | Kirovohrada | |||
46 | Vital' Sobal' | Baltkrievija | Minska | |||
47 | Rolandas Zygelis | Lietuva | Viļņa | |||
48 | Tomas Ulis | Lietuva | Viļņa | |||