Тип турніру | Індивідуальний |
---|---|
Стан | Завершено |
Країна | Російська Федерація |
Місто | Сєверодвінськ |
Початок реєстрації | 20.04.2015 18:00 |
Завершення реєстрації | 09.05.2015 12:00 |
Дата проведення турніру | 10.05.2015 |
Дата завершення турніру | 10.05.2015 |
Участников | 27 |
Етапи
Назва | Стан | Тривалість | Дата и время | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Круговой турнир | Завершено | 1 | Учасники | Розклад і результати | Таблиці | |
2 | Play-off | Завершено | 7 | Учасники | Розклад і результати | Сетки |
Текстова версіяПідсумкове положення
Ім'я | Країна | Місто | Рейтинг | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alexey Titov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 30 | |||
2 | Arseniy Stolyarov | Російська Федерація | Москва | 27 | |||
3 | Stanislav Lutay | Російська Федерація | Тула | 25 | |||
4 | Alexandr Zaytsev | Російська Федерація | Москва | 23 | |||
5 | Yuriy Prostakov | Російська Федерація | Люберці | 21 | |||
6 | Stepan Korotkiy | Російська Федерація | Москва | 20 | |||
7 | Anton Runenkov | Російська Федерація | Москва | 19 | |||
8 | Nikita Pavlov | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 18 | |||
9 | Artem Boldyrev | Російська Федерація | Санкт-Петербург | 17 | |||
10 | Vladimir Potapov | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 16 | |||
11 | Dmitry Soloviev | Російська Федерація | Митищі | 15 | |||
12 | Vyacheslav Sushinin | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 14 | |||
13 | Василий Бобылев | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 13 | |||
14 | Андрей Гуреев | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 12 | |||
15 | Владислав Тихомиров | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 11 | |||
16 | Анастасия Журавлева | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 10 | |||
17 | potapov alexandr | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 9 | |||
18 | Клавдия Журавлева | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 8 | |||
19 | Евгений Потапов | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 7 | |||
20 | Максим Наубрейт | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 6 | |||
21 | Grigoriy Boldyrev | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 5 | |||
22 | Александр Харитонов | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 4 | |||
23 | Andrey Lebedev | Російська Федерація | Архангельск | 3 | |||
24 | Максим Маслов | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 2 | |||
25 | Алексей Широгоров | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 1 | |||
26 | Дмитрий Широгоров | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 1 | |||
27 | Vlad Baranov | Російська Федерація | Сєверодвінськ | 1 | |||