Первый (из 6) этап Чемпионата Ростовской области. Данный турнир является отборочным для формирования сборной РО по основным категориям.
Добровольный взнос участника - совершеннолетние 350 р, несовершеннолетние 200 р
Добровольный взнос участника - совершеннолетние 350 р, несовершеннолетние 200 р
Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Turnīra līmenis | 5 |
Региональный множитель SWR | 0.5 |
Valsts | Krievija |
Pilsēta | Rostova pie Donas |
Adrese | Ростов-на-Дону ул Таганрогская 161 гарнизонный Дом Офицеров |
Telefona numurs | 89085102715 |
ANDemin2019@rambler.ru | |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 27.08.2021 20:21 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 10.09.2021 21:20 |
Turnīra datums | 11.09.2021 |
Время начала | 11.00 |
Turnīra beigu datums | 11.09.2021 |
Dalībnieku | 17 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | квалификация | Noslēdzies | 1 | 11.09.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
2 | высшая лига | Noslēdzies | 1 | 11.09.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
3 | первая лига | Noslēdzies | 1 | 11.09.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | 11.09.2021 00:00 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | Reitings | Очки SWR | Punkti PR | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Igor Novikov | Krievija | Krasnodara | 100 | 200 | 247 | |||
2 | Igor Novikov | Krievija | Azova | 90 | 175 | 205 | |||
3 | Vladimir Novikov | Krievija | Azova | 80 | 150 | 170 | |||
4 | Roman Novikov | Krievija | Krasnodara | 72 | 139 | 142 | |||
5 | Dmitriy Chepinskiy | Krievija | Rostova pie Donas | 67 | 129 | 102 | |||
6 | Pavel Kiselyov | Krievija | Volgodonska | 63 | 118 | 65 | |||
7 | Alexandr Dyomin | Krievija | Bataysk | 59 | 107 | 37 | |||
8 | Vasili Tulaev | Krievija | Zverevo | 55 | 96 | 23 | |||
9 | Ульяна Сидоркина | Krievija | Bataysk | 51 | 86 | 21 | |||
10 | Yuri Fedotov | Krievija | Bataysk | 48 | 75 | 18 | |||
11 | Denis Repkin | Krievija | Kagal’nitskaya | 45 | 64 | 16 | |||
12 | Artem Bederdinov | Krievija | Bataysk | 42 | 54 | 13 | |||
13 | Александр Дорохов | Krievija | Bataysk | 39 | 43 | 11 | |||
14 | Татьяна Непомнящих | Krievija | Kagal’nitskaya | 36 | 32 | 8 | |||
15 | Alexander Bitkov | Krievija | Kamensk-Shakhtinskiy | 33 | 21 | 6 | |||
16 | Aleksandra Kachalova | Krievija | Bataysk | 30 | 11 | 3 | |||
17 | юлия тарасенко | Krievija | Kagal’nitskaya | 27 | 1 | 1 | |||