Turnīra tips | Individuālais turnīrs |
---|---|
Statuss | Noslēdzies |
Valsts | Ukraina |
Pilsēta | Kijeva |
Reģistrācijas sākums Scorpion | 03.05.2013 18:25 |
Reģistrācijas beigas Scorpion | 03.05.2013 19:00 |
Turnīra datums | 04.05.2013 |
Turnīra beigu datums | 04.05.2013 |
Dalībnieku | 38 |
Posmi
Name [ENG] | Statuss | Ilgums | Datums un laiks | ||
---|---|---|---|---|---|
1 | Krugovik | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
2 | Вища ліга | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
3 | Перша ліга | Noslēdzies | 1 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Tabulas | |
4 | Плей-офф | Noslēdzies | 7 | Dalībnieki | Grafiks un rezultāti | Сетки |
Teksta versijaVietu sadalījums
Vārds | Valsts | Pilsēta | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Mykhaylo Spivakovskyy | Ukraina | Одеса / Київ | ||||
2 | Dmytro Kudrytsky | Ukraina | Kijeva | ||||
3 | Sergii Tsyba | Ukraina | Kijeva | ||||
4 | Vitaliy Sapozhnikov | Ukraina | Odesa | ||||
5 | Mykhaylo Shalomayev | Ukraina | Harkiva | ||||
6 | Oleksandr Zaychuk | Ukraina | Kijeva | ||||
7 | Oleksandr Martynenko | Ukraina | Kijeva | ||||
8 | Oleksii Husak | Ukraina | Kyiv | ||||
9 | Andryy Lapchenko | Ukraina | Kijeva | ||||
10 | Dmytro Donets | Izraēla | |||||
11 | Anatoliy Datsenko | Ukraina | Kijeva | ||||
12 | Ryurik Gutiev | Krievija | Sochi | ||||
13 | Mykola Krokhmal | Ukraina | Odesa | ||||
14 | Daniil Yurchenko | Krievija | Armavira | ||||
15 | Viktoriya Noselivska | Ukraina | Kijeva | ||||
16 | Oleksii Korabel | Ukraina | Irpiņa | ||||
17 | Igor Novikov | Krievija | Azova | ||||
18 | Maksym Peskov | Ukraina | Kijeva | ||||
19 | Orest Tkach | Ukraina | Vyshneve | ||||
20 | Nazar Kondrashevskyy | Ukraina | Kijeva | ||||
21 | Igor Zaporojets | Ukraina | Kijeva | ||||
22 | Nikita Pavlov | Krievija | Sanktpēterburga | ||||
23 | Valentyn Korabel | Ukraina | Irpiņa | ||||
24 | Denis Chernyavsky | Krievija | Rostova pie Donas | ||||
25 | Anton Umanskyy | Ukraina | Kijeva | ||||
26 | Roman Mironenko | Krievija | Krasnodara | ||||
27 | Bogdan Bilovusyak | Ukraina | Kijeva | ||||
28 | Viktoriia Zaporojets | Ukraina | Kijeva | ||||
29 | Pavlo Pylypenko | Ukraina | Kijeva | ||||
30 | Andrey Titov | Krievija | Krasnodara | ||||
31 | Sergey Petrenko | Ukraina | Kijeva | ||||
32 | Opara Denis | Ukraina | Kijeva | ||||
33 | Vitaliy Donets | Ukraina | Rzhyshchiv | ||||
34 | Aleksey Orlov | Krievija | Krasnodara | ||||
35 | Tatyana Orlova | Krievija | Krasnodara | ||||
36 | Timofii Datsenko | Ukraina | Kijeva | ||||
37 | Elina Yurchenko | Krievija | Armavira | ||||
38 | Natalia Sadovaya | Krievija | Krasnodara | ||||